TORBY REKLAMOWE

Torby szyte z materiałów tkanych oraz nietkanych: Bawełna , Poliester, Polipropylen, Vigofil i inne..
Torby Papierowe : papier Kraft od 70 -200gr , Papier kreda laminowana w opcji błysk lub mat.
Zobacz

TORBY Z FOTONADRUKIEM

Specjalnie przygotowana przez nas oferta toreb z fotonadrukiem pozwalająca na produkcję dla bardzo niskich nakładów.
Zobacz

SMYCZE REKLAMOWE

Produkujemy smycze sublimacyjne, naszywane, sitodrukowe oraz tkane.
Zobacz

KOLEKCJA ZAPACHÓW

Oferujemy najwyższej jakości oryginalne
kompozycje zapachowe produkowane we Francji.
Zobacz

Projektujemy i produkujemy nietypowe produkty reklamowe:

PILNIKI

Prawdopodobnie jako jedyni na rynku Europejskim zajmujemy się produkcją reklamowych pilników do paznokci. Nasza Oferta obejmuje produkcję pilników o dowolnym kształcie i kolorystyce. W zależności od wymagań dostosowujemy technologie wykonania produkcji do założeń budżetowych kampanii promocyjnej.
Zobacz

SZCZOTECZKI

Reklamowe szczoteczki do zębów to kolejny unikatowy produkt reklamowy w naszej ofercie. Projektując nasze modele szczoteczek zadbaliśmy o nadanie im kształtu zapewniającego jak największą powierzchnię przeznaczoną dla projektowania nadruków, z zachowaniem ergonomiki, oraz jakości i bezpieczeństwa użytkowania potwierdzonej poprzez uzyskane certyfikaty.
Zobacz

INNE PRODUKTY

W nasze ofercie znajdują się także rolki czyszczące o różnych długościach i szerokościach. Produkujemy także koperty reklamowe wykonane z dowolnych materiałów i o przeróżnych kształtach do wyboru.
Zobacz

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 2004 roku jako producent i importer artykułów reklamowych na rynek europejski. Do naszych Klientów należy ponad 250 agencji reklamowych oraz wiele klubów sportowych i firm. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w handlu z krajami Dalekiego Wschodu, gdzie mamy własne biuro handlowe z siedzibą w Szanghaju za pośrednictwem którego oferujemy usługi sourcingu w naszej ofercie Asialink.pl
GEPA
ul. Stanisława Chudoby 95 L
03-287 Warszawa

 
Kontakt telefoniczny:
+48 22 881 34 45


Kontakt mailowy:
gepa@gepa.pl