Artykuły promocyjne, Europejska produkcja.

Artykuły promocyjne wysokiej jakości!

Wszystkie firmy i agencje w obecnych czasach szukają produktów wysokiej jakości, tworzonych zgodnie z zasadami fair play oraz w zgodzie z odpowiednim traktowaniem pracownika. Dla wielu z Was, naszych Klientów jest to niesamowicie ważne. Tak samo, jak dla nas!

Dlatego dajemy Wam znać, że wszystko to znajdziecie właśnie u nas.

Wysokiej jakości artykuły promocyjne produkowane zgodnie z najbardziej wymagającymi zasadami oraz w pełni humanitarnie. Codziennie dbamy o to, aby produkty, które produkujemy i szyjemy w naszych szwalniach w Polsce, ulokowanych w Województwie Lubelskim i w Warszawie, spełniały wszelkie standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Oferujemy wiele certyfikowanych tkanin oraz materiałów, z których produkujemy nasze produkty.

Wszystkie półprodukty, których używamy do produkcji toreb, smyczy, pilniczków do paznokci, czy nawet całej kolekcji dziecięcej, kupowane są w Polsce bądź Europie, dzięki czemu wspieramy lokalne rynki i dbamy o wysoką jakość naszych produktów, którymi są głównie artykuły promocyjne.

artykuły promocyjne, europejska jakość, polska produkcja

Więcej informacji oraz cała dostępność produktowa znajduje się na sklepie internetowym GEPA Product Manager (GPM), w którym oferujemy wiele możliwości takich, jak tworzenie ofert czy dokładne śledzenie procesu produkcji.

Jeśli macie jakieś pytania – śmiało piszcie do nas w komentarzach, chętnie pomożemy! 🙂

Więcej tutaj

pl_PLPolish